0

تله کلاس‌های زبان انگلیسی مخصوص افراد پرمشغله

تله‌کلاس نسل جدیدی از آموزش‌ها می‌باشد که در آن نیازی به حضور فیزیکی افراد در این کلاس‌ها نمی‌باشد و شما تنها با یک خط تلفن می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید.هر جلسۀ یک تله‌کلاس شامل فیلم، صوت، جزوه و پاورپوینت است که به همراه مشاورۀ تلفنی مانند یک کلاس حضوری برای زبان آموزان بازدهی خواهد داشت.این کلاس‌ها بسیار برای افراد پرمشغله و کسانی که به هر دلیل امکان شرکت حضوری در کلاس‌ها را ندارند بسیار مفید است.سیستم ترمیک موسسهسیستمی که در این موسسه تدریس می‌شود از چهار ترم تشکیل شده است که هر ترم 20 جلسۀ یک و نیم ساعته است. در اینجا به اختصار شرایط ورود به هر ترم و دانشی که در هر ترم کسب می‌شود را ذکر می‌کنیم.

دورۀ ضروریاز آنجایی‌که دانشجویان قبل از ورود به موسسه بر اساس کتاب و با سبک‌های سنتی آموزش دیده‌اند، با آنکه شاید با ساختار‌ها و گرامرهای زیادی آشنا باشند ولی نمی‌توانند آنها را به سرعت در صحبت‌ها روزمره به کار برند. بنابراین اکثر دانشجویان ورودی به موسسه به این ترم وارد می‌شوند.دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن از این دوره می‌توانند 80 درصد زمان‌ها را به سادگی در صحبت‌های خود به کار برند. همچنین سطح شنوایی و درک فیلم در این دوره به 30 درصد می‌رسد.دوره پیشرفتهتنها کسانی می‌توانند وارد این دوره شوند که بتوانند صحبت‌های روزمره را به راحتی انجام دهند.دانشجویان بعد از گذراندن این دوره با بسیاری از اصطلاحات و ساختارهای رایج آشنا شده و سطح شنوایی‌ دانشجویان به بیش از 50 درصد افزایش می‌یاد و با دیدن یک فیلم یا گوش دادن به اخبار می‌توانند 50 درصد آن را درک کنند.دورۀ حرفه‌ایتنها کسانی می‌توانند به این دوره وارد شوند که دورۀ پیشرفته را در این موسسه با موفقیت گذرانده باشند.در این ترم از دانشجویان خواسته می‌شوند هر جلسه فیلم‌های منتخبی را تماشا کنند و هر جلسه خلاصۀ آنها را بنویسند. بدین طریق مهارت writing در آنها تا حدود 60 درصد تقویت خواهد شد، همچنین سطح شنوایی به حدود 80 درصد خواهد رسید و به سادگی می‌توانند مکالمات شغلی خود را انجام دهند.دورۀ آیلتستنها کسانی می‌توانند به این دوره وارد شوند که دورۀ حرفه‌ای را در این موسسه با موفقیت گذرانده باشند.در این ترم تمامی نکات مربوط به آزمون آیلتس و نامه نگاری و Reading تدریس می‌شوند و فارغ التحصیلان این دوره می‌توانند به سادگی در آزمون آیلتس حداقل نمرۀ 7 را در مجموع کسب کنند.دورۀ مکالمه به زبان 504کتاب معروف لغات کاملاً ضروری 504 جزو سرفصل‌های آزمون مختلف از جمله آزمون کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد. یادگیری این لغات به تنهایی نمی‌تواند به پیشرفت زبان شخص کمک کند. در دورۀ منحصر به فرد "مکالمه به زبان 504" نه تنها این 504 لغت را به شیوۀ سادۀ رمزگذاری می‌آموزید بلکه با هر 12 لغت یک درس، یک مکالمۀ جذاب آماده شده است که با یادگیری آنها می‌توانید به سادگی این لغات را در صحبت‌ها خود به کار ببندید.دورۀ اشتباهات رایجبا یادگیری اشتباهات رایج که از مجموعۀ اشتباهات مشترک دانشجویان ایرانی در آزمون‌های آیلتس و تافل برداشته شده است می‌توانید حداقل دو تا سه نمره در آزمون آیلتس نمرۀ بالاتری کسب کنید.برای آشنایی کامل با این دوره کافیست عبارت "اشتباهات رایج منوچهرزاده" را در Google جستجو کنید و هفت قسمت از این اشتباهات را تماشا بفرمایید.دوره مکالمه در سفردر این دوره، مکالمۀ زبان انگلیسی را همراه اصطلاحات مورد نیاز سفر یاد می‌گیرید. این دوره از رزرو هتل، ورود به فرودگاه، گمرک و دادن چمدان به قسمت بار شروع می‌شود و به خرید و دیدن مراکز تفریحی و تورهای تفریحی ختم می‌شود. این دوره بسیار برای کسانی که به دنبال یک دورۀ کوتاه مدت 10 جلسه‌ای برای حل مشکلات سفری خود هستند مناسب است. و همچنین از آنجاییکه حتی خیلی از کسانی که در آزمون‌های آیلتس و تافل نمرۀ بالایی را کسب کرده‌اند با اصطلاحات امور روزمره آشنایی ندارند لذا مطالب این دوره می‌تواند برای آنها بسیار مفید باشند.دوره مکالمۀ تجاری تلفنی    • اگر برای خرید کالا یا معرفی خدمات خود به شرکت‌های خارجی دچار مشکل هستید


    • اگر به فکر توسعه بازار خود به بازارهای بین‌المللی هستید


    • اگر مسئول برقراری ارتباط با شرکت‌های خارجی هستید


    • اگر یک بازاریاب هستید و می‌خواهید شرکت خود را به دنیا معرفی کنید. 


    • و اگر دوست دارید که با روش صحیح برقراری ارتباط از طریق تلفن آشنا شوید.


می‌توانید این دورۀ ده جلسه‌ای را بگذرانید.در این دوره با کلیۀ گرامرها و ساختارهای مورد نیاز برای کلیۀ مکالمات تلفنی آشنا خواهید شد و بعد از این دوره می‌توانید از صحبت کردن پا تلفن لذت ببرید.

  برچسب ها :    
×
2×چهار