0

معرفی دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دو

معرفی دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دو

دوره های آموزش زبان انگلیسی معرفی دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دو (قسمت دوم)دوره های آموزش زبان مکالمات ضروری دو شامل 10 جلسه آموزشی است و مکمل دوره مکالمات ضروری یک می­باشد. هدف کلی دوره مکالمات ضروری یک و دو، بالا بردن اعتماد به نفس زبان­ آموز در صحبت کردن به انگلیسی است.به طور کلی در این دو دوره از دوره های آموزش زبان، زبان ­آموزان با هر آن­چه که برای یک گفت­ وگوی روزمره نیاز است، آشنا می­شوند.زبان­ آموزانی که این دو دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته­ اند، در سفر به خارج از کشور، از قدرت صحبت کردن خود متعجب و شگفت­ زده شده­ اند.این دوره حاوی آموزش مطالب تکمیلی و کاربردی همچون، نکات تکمیلی زمان حال ساده، آشنایی با قیدهای Often, Usually, Sometimes، تعارف­های رایج، قیدهای Never, Ever, Always، ساختار و کاربرد Will و To be going to و آینده غیرقطعی، زمان گذشته و ساختارهای Were, Was, Did، ساختار مجهول، زمان­های ماضی نقلی و گذشته استمراری می­باشد.ویژگی دوره های آموزش زبان مکالمات ضروری دودوره های آموزش زبان مکالمات ضروری دو در دو نوع حضوری و غیرحضوری برگزار می­شود.نوع حضوری شامل شرکت در کلاس­های موسسه و به صورت هفته ه­ای یک جلسه می­باشد. اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.نوع دوم، دوره غیرحضوری و استفاده از بسته­ های آموزشی یا همان استفاده از تله کلاس­ها است. منظور از تله­ کلاس همان تلفن + کلاس است که با تهیه بسته­ های آموزشی دوره، شما فیلم کامل جلسات آن دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.از آنجاییکه این بسته­ ها مستقیماً از کلاس­های حضوری تهیه شده ­اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس­های حضوری هیچ تفاوتی ندارند و همچنین مزیت آن­ها نسبت به کلاس­های سنتی این است که به جای آن­که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس­ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت­ وآمد کنید، می­توانید در هرکجا، فیلم کلاس­ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن­ها لذت ببرید.برای تهیه بسته مکالمات ضرور ی 2 اینجا کلیک کنید.ویژگی­های کلاس­های حضوری دوره آموزش زباندوره­های حضوری به سه صورت زیر برگزار می­شوند:

 1. خصوصی: این کلاس­ها به صورت خصوصی برگزار می­شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.


 2. نیمه ­گروهی: این کلاس­ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان ­آموز برگزار می­گردد. در این نوع کلاس­ها زبان­آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره­ می­برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال   می­کند.

 1. گروهی: این کلاس­ها در سالن­های همایش و با تعداد زیادی از زبان­ آموزان برگزار می­گردد. البته تعداد زیاد زبان­آموزان به هیچ وجه لطمه ­ای به کیفیت آموزش نمی­زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایرسبک­ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان­آموزان با هم جملات انگلیسی را می­سازند و تکرار می­کنند و ثانیاًًهمزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان­ آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس­ها زبا ن­ آ موزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می­برند و به­ طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.ویژگی­های بسته­ های دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دو

 • کلیه فیلم­ها دارای زیرنویس انگلیسی می­ باشند؛ یعنی هر جایی استاد به انگلیسی صحبت می­کنند، برای آن­که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می­شود.


 • در کنار فیلم­ ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل­های MP3 دارید که به راحتی روی موبایل کپی می­شوند و  می­توانید از آن­ها استفاده کنید.


 • جزوه زیرنویس کلاس ­ها شامل کلیه لغات کلاس است که می­توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.


 • و در آخر، برگه­ های تقلب که خلاصه ه­ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می­کند و می­توانید برای مرور از آن­ها استفاده کنید.

  برای تهیه بسته مکالمات ضرور ی 2 اینجا کلیک کنید.
مزیت دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دوشما پس از گذراندن این ده جلسه می­ توانید در سفرهای خود به خارج از کشور، کلیه نیازهایتان را برطرف کنید و از ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی لذت ببرید. همچنین در پایان این دوره، می­توانید 80 درصد زمان­ها را به سادگی در صحبت­های خود به­ کار ببرید.  سرفصل­­های دوره آموزش زبان مکالمات ضروری دو

 • قیدهای تکرار (Frequency Adverbs)


 • اعداد نشان­ دهنده تکرار


 • انواع تعارف


 • آشنایی با فعل­ های ترکیبی مهم


 • زمان آیندهam/is/are + ing


 • زمان آینده (To be going to)


 • زمان گذشته 20%


 • زمان گذشته 80%


 • زمان گذشته استمراری


 • انواع پل­ها


 • ساختار مجهول­ها


 • مکالمات اداری


 • زمان ماضی نقلی
دیاگرام پیشرفت در پایان دوره آموزش زبان مکالمات ضروریListening 0% ----------- > 30%Speaking 0% ----------- > 30%Reading 0% ------------ > 10%Writing 0% ------------- > 10%نظرات زبان ­آموزان دوره های آموزش زبان کسانی­که این ده جلسه را گذرانده ­اند از محتوای این دوره شگفت ­زده اند و گفته ­اند که هیچ­گاه فکر نمی ­کردیم که بتوانیم به این سادگی انگلیسی را یاد بگیریم و صحبت کنیم.  

×
10+هشت