0

معرفی دوره­ آموزش زبان مکالمه به زبان 504

معرفی دوره­ آموزش زبان مکالمه به زبان 504

معرفی دوره­ آموزش زبان مکالمه به زبان 504گسترش دامنه لغات کاربردی برای هر زبان ­آموز چه برای آمادگی آزمون­ های مختلفی همچون آزمون آیلتس و آزمون تافل و چه برای به­ کارگیری واژه­ ها در مکالمات روزمره خود، امری بسیار مهم است. از این­ رو کتب مختلف انگلیسی برای گسترش دامنه لغات انتشار یافته است. از جمله معروف­ترین این کتاب­ ها، "کتاب 504 واژه کاملاً ضروری" است.موسسه جزیره زبان منوچهرزاده، در دوره ه­ای 6 جلسه ه­ای تحت عنوان "دوره مکالمه به زبان 504" اقدام به آموزش لغات "کتاب 504 واژه کاملاً ضروری" با استفاده از تکنیک رمزگذاری و مکالمه کرده است. در این دوره از دو تکنیک رمزگذاری و مکالمه برای یادگیری معنی و کاربرد یک لغت در جمله استفاده شده است.ویژگی­ های تکنیک رمزگذاری و تکنیک مکالمه به زبان 504 در دوره آموزش زبان مکالمه به زبان 504:  • آشنایی با تکنیک رمزگذاری:در این تکنیک سعی می­شود که با پیداکردن لغاتی هم ­وزن یا هم ­آوای انگلیسی در زبان فارسی، کد مناسبی برای به ­خاطر سپردن لغات قرار داده شود.  • آشنایی با تکنیک مکالمه به زبان 504:در این تکنیک برای هر 12 لغت کتاب 504 واژه کاملاً ضروری، یک مکالمه و در مجموع 42 مکالمه ساخته شده است که مانند کلاس­ های دوره ­های دیگر این مکالمات در کلاس پخش می ­شوند و روی هر جمله چندین جمله ساخته می­شود. به ­این ترتیب نه تنها با معنی کلمات آشنا می­شوید بلکه با نقش آن­ها در جمله و طریقه به­ خاطرسپردن آن­ها نیز آشنا خواهید شد.

برای تهیه بسته مکالمه به زبان 504 اینجا کلیک کنید.ویژگی دوره آموزش زبان مکالمه به زبان 504دوره آموزش مکالمات به زبان 504 در دو نوع حضوری و غیر حضوری برگزار می­شود.نوع حضوری شامل شرکت در کلاس ­های موسسه و به صورت هفته ه­ای یک جلسه می­باشد که اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.نوع دوم، دوره غیرحضوری و استفاده از بسته ­های آموزشی یا همان استفاده از تله­ کلاس ­ها است. منظور از تله­ کلاس همان تلفن+کلاس است که با تهیه بسته­ های آموزشی دوره، شما فیلم کامل جلسات آن دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.از آنجاییکه این بسته­ ها مستقیماً از کلاس­های حضوری تهیه شده­ اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس ­های حضوری هیچ فرقی نمی­ کنند و همچنین مزیت آن­ها نسبت به کلاس­ های سنتی این است که به جای آن­که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس­ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت­ و­آمد کنید، می­توانید در هر کجا، فیلم کلاس­ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن­ها لذت ببرید. برای تهیه بسته مکالمه به زبان 504 اینجا کلیک کنید.ویژگی­ های کلاس ­های حضوری دوره آموزش زباندوره­های حضوری به سه صورت زیر برگزار می­شوند:

  1. خصوصی: این کلاس­ها به صورت خصوصی برگزار می­شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.


  2. نیمه­ گروهی: این کلاس­ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان­آموز برگزار می­گردد. در این نوع کلاس­ها زبان­آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره­ می­برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال   می­کند.

  1. گروهی: این کلاس­ها در سالن ­های همایش و با تعداد زیادی از زبان ­آموزان برگزار می­گردد. البته تعداد زیاد زبان­آموزان به هیچ وجه لطمه ه­ای به کیفیت آموزش نمی­زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر سبک­ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان­آموزان با هم جملات انگلیسی را می­سازند و تکرار می­ کنند و ثانیاًً همزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان ­آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس­ ها زبان­آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می­برند و به ­طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.ویژگی­­ های بسته­ های آموزش مکالمه به زبان 504

  • کلیه فیلم ­ها دارای زیرنویس انگلیسی می­ باشند؛ یعنی هرجایی که استاد به انگلیسی صحبت می­کنند، برای آن­که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می­شود.


  • در کنار فیلم­ ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل­ های MP3 دارید که به راحتی روی موبایل کپی می­شوند و می­ توانید از آن­ها استفاده کنید.


  • جزوه زیرنویس کلاس ­ها شامل کلیه لغات کلاس است که می ­توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.


  • و در آخر، برگه­ های تقلب که خلاصه ه­ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می ­کنند و می­ توانید برای مرور از آن­ها استفاده کنید.
پیشنهاد میکنم  مقاله روش آموزش زبان  Audio-Lingual مطالعه فرمایید.مزیت دوره آموزش مکالمه به زبان 504پس از دوره مکالمه به زبان 504، نه تنها زبان­ آموزان معنی 504 لغت کتاب معروف "504 واژه کاملاً ضروری" را یاد می­گیرند، بلکه می ­توانند از آن­ها در صحبت­ هایشان استفاده کنند.   

  برچسب ها :    
×
10+هشت